ÖSYM 2011 Tercih Kılavuzu İndir

2011 ÖSYM Tercih Kılavuzunun Tümünü Tıkla İndir


ÖSYM Tercih Kılavuzunu indirdikten sonra dosyaları açamıyorsanız Buraya Tıklayarak Foxit Reader Programını İndirip Kurmanız Gerekmektedir.

 

2011-ÖSYS tercih işlemleri, 25 Temmuz 2011 tarihinde başlayacak ve 5 Ağustos 2011 tarihi saat 17.00’de sona erecektir.

Tercih işlemleri, Kılavuzda belirtilen esaslar uyarınca gerçekleştirilecektir. Tercih yapacak adayların, 20 Temmuz 2011 tarihinden itibaren ÖSYM’nin http://www.osym.gov.tr internet adresinden yayımlanacak Kılavuzu dikkatle incelemeleri, tercihlerini buna göre yapmaları gerekmektedir.

Adaylar tercihlerini isterlerse bir başvuru merkezi aracılığıyla, isterlerse internetten kendileri bireysel olarak yapabileceklerdir. Başvurularını internetten yapmak istemeyen adaylar doldurdukları Tercih Formu ve nüfus cüzdanı/pasaportları ile birlikte istedikleri bir başvuru merkezine tercih için başvuracaklardır.

Tercih işlemleri, kılavuzda belirtilen esaslar uyarınca gerçekleştirilecek. Tercih yapacak adayların kılavuzu dikkatle incelemeleri, tercihlerini buna göre yapmaları gerekiyor.

2011 ÖSYM Tercih Kılavuzunun Tümünü Tıkla İndir

Dosyayı Nasıl İndireceğiz?

Açılan kısımda karşımıza çıkan alanda Normal İndirme isimli butona tıklıyoruz.

Butona tıklayınca üstte 60 saniye geri sayım başlar onu bekliyoruz...

60 saniyelik bekleme bitince güvenlik kodu doğrulama kısmı çıkar, doğrulama kodunu hatasız girerseniz karşınıza dosya indirme bağlantısı çıkar

Bağlantıya tıkladıktan sonra dosya inmeye başlayacaktır.